chłodnictwo


INSTALACJE CHŁODNICZE

Wykonywane przez nas instalacje chłodnicze mają zastosowanie w instalacjach przemysłowych jaki i komercyjnych takich jak:

  • instalacje do komór chłodniczych i mroźniczych
  • instalacje do lad, regałów, szaf chłodniczych i mroźniczych
  • tunele zamrażalnicze

Zapewniamy wykonanie projektu wraz z doborem urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny!

 

KOMORY CHŁODNICZE

Zajmujemy się projektowaniem, doborem i wykonawstwem komór chłodniczych oraz mroźniczych.

Komory wykonywane są z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym oraz z wełny mineralnej. Istnieje możliwość zastosowania płyt o  dowolnej grubości jak i zastosowania zewnętrznych okładzin płyt z blachy lakierowanej proszkowo w dowolnym kolorze bądź kwasoodpornej.

 

Wykorzystywane do budowy komór wszystkie materiały posiadają atesty państwowego
zakładu higieny oraz spełniają normy P.POŻ

 

Komory wykończone, listwami sanitarnymi pcv posiadają ukryte mocowania do ściany, a wszystkie profile są zgodne z dyrektywami europejskimi nr 781/142/cee i 80/766/cee dotyczącymi używania materiałów z pcv w zakładach spożywczych.

Profile firmy peillex odznaczają się wysoką odpornością na większość agresywnych substancji chemicznych jak : chlor, soda kaustyczna, amoniak, detergenty, ocet, kwas mlekowy oraz wiele innych.

 

 

 

Drzwi montowane w komorach mogą być przesuwne oraz uchylne. Ze względów bezpieczeństwa wyposażone są w specjalne zamki zapewniające możliwość otwarcia komory od środka pomimo zamknięcia jej na klucz.

 

Istnieje możliwość wykonania drzwi ze stali kwasoodpornej oraz blachy lakierowanej proszkowo.

 

 

Kilka słów o nas

Firma METALWENT od 2006 roku zajmuje się znajdowaniem skutecznych, nowoczesnych oraz korzystnych cenowo rozwiązań związanych z wentylacją, klimatyzacją, chłodnictwem oraz ogrzewaniem nadmuchowym. Oferujemy swoje usługi w zakresie kompleksowym - od sporządzenia projektu poprzez montaż dobranej, obliczonej instalacji, wykonanie pomiarów wydajności, aż do odbioru końcowego.
Zapraszamy do współpracy!

METALWENT S.C.

Ul. Olszówka 50/3
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 937-214-89-04

TEL: 510 071 080
  501 775 061
Współpraca